AutoNextSerwis Szczecin - warsztat 7 dni w tygodniu
Strona główna O firmie Aktualności Kontakt
Musisz uaktualniæ Flash Player'a
O firmie

Firma AUTONEXTSERWIS  to stacja szybkiej obsługi samochodów z wieloletnią tradycją i ogromnym doświadczeniem w swojej branży. Rozumiemy potrzeby wymagających klientów, i wychodzimy im na przeciw:

  • W naszym zakładzie czeka na ciebie wykwalifikowana kadra serwisantów, którzy odbywają liczne szkolenia specjalistyczne podnosząc w ten sposób swoje umiejętności i kwalifikacje. Dzięki temu utrzymujemy dla Państwa wysoką jakość świadczonych przez naszą firmę usług.

  • Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie. Posiadamy 6 podnośników, specjalistyczne zestawy narzędzi serwisowych, nowoczesne urządzenie do serwisu klimatyzacji, przenośny laptop do diagnostyki komputerów samochodowych
  • Oferujemy wszechstronny pakiet usług serwisowych takich jak serwis opon, przeglądy okresowe, elektryka samochodowa, remonty kapitalne i wiele innych. W zakładce OFERTA zapoznasz się z całym pakietem naszych usług.
  • Dla Twojej wygody przygotowaliśmy poczekalnię z dużym telewizorem LCD, wygodnymi kanapami i kącikiem dla dzieci
  • Pracujemy 6 dni w tygodniu.  Dla nas to nie problem. Przyjedź każdego dnia, a my zajmiemy się Twoim autem od ręki. Pracujemy od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00

ZAPRASZAMY:

 


Next Robert Fryderyk Spalczyński

ul. Struga 68

79-784 Szczecin

tel.091 85 11 333

e-mail:biuro@autonextserwis

www.autonextserwis.pl